O firmie

"WARTICO INVEST" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ciasnej 6 , wpisana pod Nr KRS 0000122969 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o kapitale zakładowym w wysokości 9 770 000,00 zł, NIP 526-17-25-443.

"WARTICO INVEST" Sp. z o.o. powstała w 2002 r. i wchodzi w skład grupy kapitałowej MULTICO , której właścicielem jest Zbigniew Jakubas. Spółka kontynuuje podjęte przez grupę działania deweloperskie, nawiązując do wysokich standardów jakości i solidności wykonania, wypracowanych przy realizacji wcześniejszych projektów.

Wśród nich wymienić należy wybudowany na warszawskim Żoliborzu nowoczesny budynek mieszkalny MULTICO RESIDENCE projektu włoskiego architekta Giorgio Dazzan'a, składający się z 72 przestronnych i funkcjonalnych apartamentów. Parter budynku zajmuje między innymi Fitness Club ( http://www.multicofitness.pl ) z basenem, jacuzzi, trzema saunami, siłownią, salą fitness oraz gabinetami odnowy biologicznej.
MULTICO RESIDENCE - to przykład najwyższego poziomu europejskiego budownictwa zrealizowanego w Polsce.

"WARTICO INVEST" Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dynamicznym z wyraźnie określonymi celami i założeniami dalszego rozwoju na rynku mieszkaniowym. Priorytetem naszej działalności jest tworzenie zespołów osiedli wielorodzinnych o starannie dobranej lokalizacji z pełną infrastrukturą przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz z użyciem najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Spółka posiada doświadczoną kadrę kierowniczą i techniczną , która współpracowała przy realizacji podobnych inwestycji na terenie Warszawy i Polski.

Nasze osiedla charakteryzują się przestronnością i funkcjonalnością . Aktywnie uczestniczymy w procesie projektowania, doboru materiałów i technik budowlanych tak, aby ich mieszkańcy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Firma jest otwarta na potrzeby każdego klienta . Od początku działalności na rynku budowlanych obserwujemy zmiany na nim zachodzące w zakresie potrzeb mieszkaniowych, możliwości finansowania oraz upodobań klientów, dostosowując nasze inwestycje do potrzeb odbiorców.

 WARTICO INVEST ul Ciasna 6, 00-232 Warszawa; tel. 22 531-52-22